Włącz się

foto Tomasz Stankiewicz

Zależy Ci na tym, aby jazda rowerem po Warszawie była przyjemniejsza? Dołącz do naszych przejazdów! Możesz brać w nich udział jako zwykły uczestnik i tylko swoją obecnością wyrażać poparcie dla naszych działań, przy okazji dobrze się bawiąc. Możesz też zrobić coś więcej - aktywnie włączyć się w nasze działania i mieć wpływ na kształt Masy!

Ideą Masy Krytycznej jest samoorganizacja się rowerzystów, stąd potrzebujemy także i Twojego zaangażowania, aby nasz wspólny przejazd wypadł jak najlepiej. Chcielibyśmy, aby poza zwykłym przejazdem ulicami Warszawy, Masa wyróżniała się czymś od pozostałych pochodów czy przejazdów taksówkarzy, jakie w Warszawie możemy oglądać na co dzień.  

Zapraszamy na nasze spotkania organizacyjne, zawsze w czwartek, tydzień przed Masą.

Co TY możesz zrobić?
- Dołączyć do grupy zabezpieczającej nasze przejazdy;
- Dystrybuować plakaty i ulotki informujące o Masie;
- Rozdawać ulotki przechodniom w czasie Masy;
- Pomagać przy obsłudze rikszy i nagłośnienia;
- Przygotować i przeprowadzić wg własnego pomysłu działania, które uatrakcyjnią nasz przejazd;
- Organizować i koordynować rożne akcje i wydarzenia rowerowe;
- Brać udział w działaniach Twojej lokalnej grupy lub nawet stworzyć własną, jezeli w Twoich okolicach jeszcze żadna nie działa,
- Zaangażować się w inne, prowadzone przez nas inicjatywy,
- Przekazać Masie 1% swojego podatku i zachęcić do tego znajomych.

Jeśli nie chcesz poświęcać swojego czasu, możesz wspomóc Masę finansowo, dzięki czemu będziemy mogli opłacić wszystkie zezwolenia wymagane do bezproblemowego przebiegu przejazdu oraz zakupić brakujące nam materiały. Wystarczy, że kupisz na Masie szprychówkę za 5zł (lub więcej, jeśli chcesz bardziej wspomóc Masę).

 

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna