Sierpniowa Masa Krytyczna - rowerem do pracy, rowerem do szkoły!

Sierpniowa Masa Krytyczna, v.2019
Rowerem do pracy, rowerem do szkoły!
W piątek, 30 sierpnia, o godzinie 19:00 z placu Zamkowego ruszył kolejny przejazd Warszawskiej Masy Krytycznej ulicami miasta. Jak zawsze - jedziemy po spójną, bezpieczną sieć dróg rowerowych w Warszawie.
Ponieważ właśnie kończą się wakacje - przypominamy, że rower jest całorocznym środkiem transportu. Więc dzień lub dwa po naszym Przejeździe znowu będziecie jeździć rowerem do pracy/szkoły. Przygotujcie na nadchodzącą jesień, wymagane przez PoRD oświetlenie i oznakowanie, światła przednie i tylne, boczne odblaski. I warto sobie przypomnieć sobie na coraz wcześniejsze i ciemniejsze wieczory wiedzę o znakach sygnałach i przepisach PoRD.
Jesień jest nasza!

przejazd_Warszawska_Masa_Krytyczna

 


mapa
trasa przejazdu

Trasa przejazdu:

Plac Zamkowy, Miodowa, Bonifraterska, Muranowska, Andersa, Mickiewicza, plac Wilsona, Mickiewicza, Potocka, plac Kuronia, Gdańska, Popiełuszki, plac Grunwaldzki, Broniewskiego, Elbląska, Krasińskiego, Powązkowska, Tatarska, Ostroroga, Obozowa, Młynarska, aleja Solidarności, Żelazna, plac Starynkiewicza, Lindleya, Koszykowa, plac Konstytucji, Marszałkowska, Świętokrzyska, Mazowiecka, Królewska, plac Piłsudskiego, Focha, Moliera, Senatorska, Miodowa, plac Zamkowy

Dystans: 19,6 km
Mapka interaktywna z traseo https://www.traseo.pl/trasa/rowerem-do-pracy-rowerem-do-szkoly

 

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna