Nasze inicjatywy

Grupy Lokalne - grupy działające na poziomie poszczególnych dzielnic lub miast w aglomeracji warszawskiej. Od takiej grupy najlepiej zacząć przygodę z Masą, gdyż wszelkie działania będziesz prowadzić lokalnie, na terenie swojej dzielnicy/miasta i nie powinny one zajmować zbyt dużo czasu. Będą to głównie akcje promujące Masę, ale też nadzór nad infrastrukturą rowerową, lokalne akcje rowerowe, itp.

Ratownicza Grupa Rowerowa - jeśli masz odpowiednie kwalifikacje do udzielania pierwszej pomocy (lub chcesz je zdobyć), dołącz do RGR. Grupę tą można spotkać w środku i przede wszystkim na końcu peletonu Masy, gdzie jest w razie potrzeby gotowa do interwencji. Ratownicy Rowerowi zabezpieczają od strony medycznej także inne imprezy.

Muzyczna Riksza - Inicjatywa mająca na celu budowę rowerowych soundsystemów. Powstała na potrzeby WMK.

Masa WOŚP - coroczna impreza z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Masa Powstańcza - przejazd rowerowy o charakterze historycznym, organizowany wspólnie z Muzeum Powstania Warszawskiego, upamiętniający walkę powstańców.

Święto Cykliczne - warszawska edycja odbywającej się jednocześnie w kilkunastu największych miastach w Polsce imprezy rowerowej. Święto Cykliczne to nie tylko impreza - co roku zwracamy uwagę na jeden, najważniejszy dla cyklistów w kraju problem.

Czynnie wspieramy także inicjatywy, prowadzone przez inne organizacje.

 

NASTĘPNA MASA ZA:

Lista informacyjna